AKILEÏNE PRO Nagel-Aufbau-Creme jest bardzo skutecznym kremem, który stymuluje odrost naturalnej płytki paznokcia dłoni i paznokci stóp.


Właściwości i zalety:


  • AKILEÏNE PRO krem dzięki nano-cząsteczkom regeneruje macierz i łożysko paznokcia, dostarczając im wartościowych składników odżywczych do odbudowy zniszczonej płytki.

  • Krem w sposób kontrolowany wywołuje tzw. sztuczne zapalenie, które wyzwala dodatkowe ukrwienie palca. Dlatego dla paznokci z powstającą onycholizą, uszkodzonych przez grzybicę, bakterie lub nieudane zabiegi chirurgiczne, gdzie zostało uszkodzone łożysko paznokcia, naruszona została jego macierz czy też uszkodzony (utracony) paznokieć, powstaje duża szansa na ponowny odrost naturalnej płytki paznokciowej.

  • A.N.P. (ang. atrial natriuretic peptide) przedsionkowy peptyd natriuretyczny zawarty w kremie wspomaga odbudowę i tworzenie się keratyny, z której zbudowany jest paznokieć.

  • D-pantenol jest jednym z głównych i niezbędnych składników potrzebnych do proliferacji czyli do rozmnażania komórek macierzy paznokcia i pobudzenia procesów metabolicznych.

  • Krem nie będzie dawał pozytywnych efektów jeśli ew. blizny są zbyt stare lub tkanka skórna całkowicie zamknięta, gładka, twarda (dotyczy łożyska paznokcia).

  • Do zastosowana tego kremu nadaje się łożysko nierówne (może być częściowo zasklepione, zaleczone). Dobrze gdy część paznokcia już troszeczkę odrosła lub gdy onycholiza zaczyna się rozwijać. Wtedy pobudzanie macierzy i łożyska ma sens.